Fotografia dziecięca, sesje zdjęciowe w przedszkolach, zdjęcia w przedszkolach

organizator imprez: e-mail: info@teatrkalejdoskop.com, tel. 793 700 971
kierownik artystyczny: e-mail: biuro@teatrkalejdoskop.com, tel. 514 35 99 22

Teatr Kalejdoskop zajmuje się również organizowaniem sesji zdjęciowych w przedszkolach. Często łączymy występy aktorów z wizytą fotografa. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie , używamy malowanych teł studyjnych (podkłady cyfrowe rzadko spełniają oczekiwania), dbamy o uśmiech i staranną stylizację młodych modelek i modeli. Nasza fotograficzna oferta jest różnorodna i konkurencyjna cenowo.

UWAGA – przepraszamy za rozmyte twarze na zdjęciach grupowych i tablo – jest to związane z przepisami dotyczącymi ochrony wizerunku.

ALBUM JESIENNY – zawiera 3 duże zdjęcia w formacie 15x21 – grupa, cała postać, portret w sepii . Oprawa na wzór albumów studyjnych ze złotym, wytłaczanym napisem i złotymi ramkami.

 


ALBUM KARNAWAŁOWY - zawiera 3 zdjęcia w formacie 13x18 – grupa, cała postać, portret czarno-biały, sepiowany lub kolorowy. Oprawa - kolorowy album wraz z ramkami.

 


ALBUMIK MIKOŁAJOWY - wewnątrz 2 zdjęcia 13x18 i 1szt 10x15. Układ zdjęć do wyboru – ze zdjęciem grupowym lub bez.

 


KALENDARZE ŚCIENNE 6 STRONICOWE (po 2 miesiące na stronie)

łączone są za pomocą spirali, drukowane na papierze 300g.

Na każdej stronie inne zdjęcie dziecka – tematyka fotografii
dostosowana do pór roku i obchodzonych świąt.

 


KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE - komplet 3 świątecznych kartek pocztowych . Drukowane na grubej kredzie z tyłem typowej kartki pocztowej.

 


ALBUMIKI ze SMOKIEM i SŁONIEM - wewnątrz 2 zdjęcia 13x18 i 1szt 10x15. Fotografie wykonywane z dużą „żywą" maskotką, która budzi wiele emocji wśród dzieci.

 


ZDJĘCIA GRUPOWE – format A4. Na zdjęciu, oprócz zdjęcia grupowego, składanka fotografii ilustrujących zabawy dzieci w przedszkolu.

 


ALBUM STARSZAKA - format – A3 , bigowane i składane na pół, gruba , lakierowana kreda. Na okładce zdjęcie przedszkola wewnątrz lub z zewnątrz. Wewnątrz albumu – tablo, fotografia dziecka w birecie i todze (przywozimy z sobą), dowolny wierszyk o przedszkolu, skan tekstu napisanego przez absolwenta. Możliwość dołączenia zdjęć legitymacyjnych.

 


DYPLOM UKOŃCZENIA PRZEDSZKOLA lub PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA – format A4. Drukowane na grubej kredzie, lakierowane. Do dyplomu dołączamy komplet 4 zdjęć legitymacyjnych + 1 szt 5x10cm do ramki dla rodzica.